Дорогі господині 💕 щоб бачити у стрічці рецептики, ВАЖЛИВО проявляти активність, ставити вподобайки 👍❤️, коментувати 👇та ділитись з друзями 🫶🙌 Дякую всім за розуміння та підтримку 💋💋💋
Яйця збити з цукром, додати олія та сметану з амонієм, окремо борошно+какао+розпушувач, тоді яйця влити в борошно. Пекти один корж розміром 22х22см, холодний розрізати на два коржі.
Безе:
3 білки збити, додати поступово 180г пудри, збити,
+1 ст.л лимонного соку,
1 ст.л крохмалю.
Вкінці додати 1 ст.л чорного кунжуту та 1 скл подрібненого арахісу.
Сушити при 110” 2 год.
Крем:
1 сметанковий пудинг+ 1 скл холодного молока, покласти на вогонь і помішуючи довести до загустіння.
300 г масла збити з 3 ст.л невареної згущонки, додати охолоджений заварний пудинг.