Дорогі господині 💕 щоб бачити у стрічці рецептики, ВАЖЛИВО проявляти активність, ставити вподобайки 👍❤️, коментувати 👇та ділитись з друзями 🫶🙌 Дякую всім за розуміння та підтримку 💋💋💋
#торт
Готувала сирний десерт-торт “Крем-брюле”, без випічки, вийшов смачний, впевнена і вам сподобається 😉
Форма діаметром 22 см (роз’ємна, застеляю плівкою)
Складники:
1 кг сиру домашнього
300 мл сметани
3 ст л цукру ( можна більше, до смаку)
100 мл міцно завареної кави
150 мл готового капучіно
Збити все блендером, додати
200 г вареної згущонки ( можна більше, до смаку)
Ще раз добре збити блендером
+ 2 ст л желатину ( замочити в холодній воді, розігріти)
Тоді четверту частину надібрати і додати 1 ст л какао або 50 г розтопленого шоколаду.
В форму спочатку вилити шоколадну масу, потім всю решту. Поставити в холодильник на 2 год.
Смачного!
Знову прекрасний рецепт від чудової господині – Тетяна Москаль
Оцініть статтю
Тисни «Подобається» і отримуй найкращі пости у Facebook ↓