На Великдень я обов’язково печу такі паски “Крафіни”

Виглядають паски просто чудово! А які вони смачні, друзі! Тісто злегка вологе та дуже повітряне! Такою випічкою у вас на всі 100% вдасться здивувати рідних та близьких!

Нам знадобиться:

  • Борошно – 650 г. (може знадобитися трохи менше або більше борошна + – 50 г.)
  • Цукор – 120 р.
  • Тепле молоко – 200 мл.
  • Масло вершкове – 80 г. (розтоплена)
  • Яйця – 2 шт.
  • Жовтки яєчні – 3 шт.
  • Сухі дріжджі – 11 г.
  • Мед – 30 г.
  • Сік апельсина – 50 мл.
  • Цедра 1 апельсину
  • Цедра 1 лимона
  • Ванілін – 1 ч.л.
  • Сіль – дрібка

Для начинки:

  • Родзинки
  • Цукати

Цукрова крихта:

  • Борошно – 100 г.
  • Цукор – 100 г.
  • Вершкове масло – 40 г.

Покроковий рецепт приготування:

Готуємо опару: у ємність із теплим молоком всипаємо цукор, сухі дріжджі, мішаємо до однорідності та прибираємо на 5 хвилин убік.

В окремій мисці з’єднуємо 2 яйця, 3 яєчні жовтки, додаємо цукор, сіль і збиваємо міксером до пишної маси.

У миску всипаємо просіяне борошно, поступово вливаємо опару і збиту масу яєчну.

Далі вливаємо апельсиновий сік, додаємо цедру апельсина та лимона, ванілін та мед. Всипаємо ще трохи просіяного борошна, потім вливаємо розтоплене вершкове масло і замішуємо м’яке липке тісто (воно повинно ледве прилипати до рук). Тісто можна замішувати руками, а можна використовувати помічника, планетарний міксер, наприклад. Готове тісто накриваємо харчовою плівкою та прибираємо у тепле місце для підйому.

Тісто, що підійшло, ділимо на 2 частини і залишаємо відпочити під плівкою ще на 5-7 хвилин.

Дорогі господині 💕 щоб бачити у стрічці рецептики, ВАЖЛИВО проявляти активність, ставити вподобайки 👍❤️, коментувати 👇та ділитись з друзями 🫶🙌 Дякую всім за розуміння та підтримку 💋💋💋

Далі кожну частину розкачуємо в пласт, зверху змащуємо розтопленим вершковим маслом і посипаємо крихтою (для цього змішуємо і перетираємо в крихту борошно, цукор та вершкове масло). Також посипаємо цукатами та родзинками.

Якомога щільніше загортаємо тісто в рулет і розрізаємо кожну смужку вздовж на 2 частини.

Далі кожну смужку закручуємо та формуємо форму паски.

Укладаємо наші паски у форми та залишаємо “відпочити” ще на 1 годину.

Відправляємо паски в розігріту до 200 градусів духовку на 5 хвилин, потім зменшуємо нагрівання до 180 і запікаємо ще 30-35 хвилин. Після духовки посипаємо цукровою пудрою і даємо охолонути до кімнатної температури.

Паски виходять просто чудові! Сміливо рекомендую готувати та куштувати, рецепт безпрограшний, та й у процесі приготування немає нічого складного. Я з випічкою на “Ви” але навіть у мене паски виходять чудові!

Оцініть статтю
Моя господиня