
Виглядають паски просто чудово! А які вони смачні, друзі! Тісто злегка вологе та дуже повітряне! Такою випічкою у вас на всі 100% вдасться здивувати рідних та близьких!
Нам знадобиться:
- Борошно – 650 г. (може знадобитися трохи менше або більше борошна + – 50 г.)
- Цукор – 120 р.
- Тепле молоко – 200 мл.
- Масло вершкове – 80 г. (розтоплена)
- Яйця – 2 шт.
- Жовтки яєчні – 3 шт.
- Сухі дріжджі – 11 г.
- Мед – 30 г.
- Сік апельсина – 50 мл.
- Цедра 1 апельсину
- Цедра 1 лимона
- Ванілін – 1 ч.л.
- Сіль – дрібка
Для начинки:
- Родзинки
- Цукати
Цукрова крихта:
- Борошно – 100 г.
- Цукор – 100 г.
- Вершкове масло – 40 г.
Покроковий рецепт приготування:
Готуємо опару: у ємність із теплим молоком всипаємо цукор, сухі дріжджі, мішаємо до однорідності та прибираємо на 5 хвилин убік.

В окремій мисці з’єднуємо 2 яйця, 3 яєчні жовтки, додаємо цукор, сіль і збиваємо міксером до пишної маси.

У миску всипаємо просіяне борошно, поступово вливаємо опару і збиту масу яєчну.

Далі вливаємо апельсиновий сік, додаємо цедру апельсина та лимона, ванілін та мед. Всипаємо ще трохи просіяного борошна, потім вливаємо розтоплене вершкове масло і замішуємо м’яке липке тісто (воно повинно ледве прилипати до рук). Тісто можна замішувати руками, а можна використовувати помічника, планетарний міксер, наприклад. Готове тісто накриваємо харчовою плівкою та прибираємо у тепле місце для підйому.

Тісто, що підійшло, ділимо на 2 частини і залишаємо відпочити під плівкою ще на 5-7 хвилин.
Дорогі господині 💕 щоб бачити у стрічці рецептики, ВАЖЛИВО проявляти активність, ставити вподобайки 👍❤️, коментувати 👇та ділитись з друзями 🫶🙌 Дякую всім за розуміння та підтримку 💋💋💋

Далі кожну частину розкачуємо в пласт, зверху змащуємо розтопленим вершковим маслом і посипаємо крихтою (для цього змішуємо і перетираємо в крихту борошно, цукор та вершкове масло). Також посипаємо цукатами та родзинками.

Якомога щільніше загортаємо тісто в рулет і розрізаємо кожну смужку вздовж на 2 частини.

Далі кожну смужку закручуємо та формуємо форму паски.


Укладаємо наші паски у форми та залишаємо “відпочити” ще на 1 годину.

Відправляємо паски в розігріту до 200 градусів духовку на 5 хвилин, потім зменшуємо нагрівання до 180 і запікаємо ще 30-35 хвилин. Після духовки посипаємо цукровою пудрою і даємо охолонути до кімнатної температури.

Паски виходять просто чудові! Сміливо рекомендую готувати та куштувати, рецепт безпрограшний, та й у процесі приготування немає нічого складного. Я з випічкою на “Ви” але навіть у мене паски виходять чудові!







