Господиня рекомендує 👍
Минулого року ми мали пристойний урожай зеленого горошку.
Вирішила спробувати законсервувати його. Перечитала багато різних варіантів, зробила свій. Горошок вийшов смачніший за будь-який магазинний.
Головне – брати гарний смачний горох спочатку.
З перестиглих жорстких плодів не вийде смачної консерви. Звичайно, рецепт не найпростіший, вимагає стерилізації. Але гадаю, він знайде своїх шанувальників.
Консервований зелений горошок
Дорогі господині 💕 щоб бачити у стрічці рецептики, ВАЖЛИВО проявляти активність, ставити вподобайки 👍❤️, коментувати 👇та ділитись з друзями 🫶🙌 Дякую всім за розуміння та підтримку 💋💋💋
Продукти, які нам знадобляться:
свіжий зелений горошок
Для маринаду:
1 л води
40 г солі
40 г цукру
2 ст. ложки оцту 9%
Приготування:
Перебрати плоди гороху, помити.
Приготувати розсіл: у воду покласти сіль та цукор, дати закипіти.
У розсіл покласти горох і варити 15 хвилин після закипання.
Потім горох перекласти у стерилізовані баночки.
До розсолу додати оцет, закип’ятити. Залити горох розсолом, накрити стерильними кришками.
І стерилізувати 45 хвилин банки об’ємом 0,5 л.
У мене були баночки 0,25 л, стерилізувала 40 хвилин для надійності.
Як Вам такий рецептик ⁉️ Подобається ❓ Тоді ставте 👍❤️ Дякую всім за підтримку та розуміння 😘
Оцініть статтю
Тисни «Подобається» і отримуй найкращі пости у Facebook ↓