🍽️ Найкращий рецепт зі всіх, що в мене були! Консервований зелений горошок на зиму – смачніший за будь-який магазинний

🍽️ Найкращий рецепт зі всіх, що в мене були! Консервований зелений горошок на зиму – смачніший за будь-який магазинний
Господиня рекомендує 👍 Минулого року ми мали пристойний урожай зеленого горошку. Вирішила спробувати законсервувати його. Перечитала багато різних варіантів, зробила свій.  Горошок вийшов смачніший за будь-який магазинний. Головне – брати гарний смачний горох спочатку. З перестиглих жорстких плодів не вийде смачної консерви. Звичайно, рецепт не найпростіший, вимагає стерилізації.  Але гадаю, він знайде своїх шанувальників.

Консервований зелений горошок

Дорогі господині 💕 щоб бачити у стрічці рецептики, ВАЖЛИВО проявляти активність, ставити вподобайки 👍❤️, коментувати 👇та ділитись з друзями 🫶🙌 Дякую всім за розуміння та підтримку 💋💋💋

Продукти, які нам знадобляться:

  • свіжий зелений горошок
Для маринаду:
  • 1 л води
  • 40 г солі
  • 40 г цукру
  • 2 ст. ложки оцту 9%

Приготування:

Перебрати плоди гороху, помити. Приготувати розсіл: у воду покласти сіль та цукор, дати закипіти. У розсіл покласти горох і варити 15 хвилин після закипання. Потім горох перекласти у стерилізовані баночки. До розсолу додати оцет, закип’ятити. Залити горох розсолом, накрити стерильними кришками. І стерилізувати 45 хвилин банки об’ємом 0,5 л. У мене були баночки 0,25 л, стерилізувала 40 хвилин для надійності.

Як Вам такий рецептик ⁉️ Подобається ❓ Тоді ставте 👍❤️ Дякую всім за підтримку та розуміння 😘
Оцініть статтю
Моя господиня