🍽️ Ніжний десерт “Торт-мус з малиною і шоколадом”, насичений неповторним смаком! Покроковий рецепт з фото

Господиня рекомендує 👍

Інгредієнти:

Бісквітний корж:

  • 2 яйця
  • 60 г цукру
  • 40 г борошна
  • 2 ст. л. какао-порошку
  • 1 ⅓ ч. л. розпушувача
  • 1 щіпка солі
  • 1 ст. л. розтопленого вершкового масла

Мус:

  • 100 мл вершків жирністю 33%
  • 250 г сиру маскарпоне
  • Цукрова пудра
  • 4 пластинки желатину

Шоколадний крем:

  • 50 г молочного шоколаду
  • 50 мл вершків жирністю 33%
  • 50 г малинового пюре
  • цукор
  • 150 г готової шоколадної глазурі
  • Малина для прикраси

Приготування:

Приготувати бісквіт: збити яйця з цукром до пишності. В окрему миску просіяти борошно, розпушувач і какао. Суху суміш акуратно вмішати в яєчну масу. Потім ввести вершкове масло.

Перелити тісто в форму, змащену олією. Випікати в розігрітому до 180 градусів духовці близько 10-12 хвилин. Охолодити на решітці.

Приготувати шоколадний крем: нагріти вершки, розтопити в них шоколад, добре перемішати і прибрати в холодильник для застигання. Малинове пюре можна взяти готове, а можна протерти через сито свіжі ягоди. Якщо малина солодка, то цукру можна покласти зовсім небагато.

Приготувати мус: замочити желатин згідно з інструкцією на упаковці. Збити сир маскарпоне з вершками і цукровою пудрою на малих обертах міксера. Желатин розпустити в 50 мл теплої води, а потім з’єднати з вершковою сумішшю.

Дорогі господині 💕 щоб бачити у стрічці рецептики, ВАЖЛИВО проявляти активність, ставити вподобайки 👍❤️, коментувати 👇та ділитись з друзями 🫶🙌 Дякую всім за розуміння та підтримку 💋💋💋

Далі в кільце для торта викласти бісквітний корж.

На нього викласти частину мусу, потім по ложці викладати шоколадний крем, малинове пюре і ягоди малини.

Зверху викласти  мус, що залишився, акуратно розрівняти поверхню і прибрати в холодильник до повного застигання.

Прикрасити торт шоколадною глазур’ю і ягодами.

Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!

Як Вам такий рецептик ⁉️ Подобається ❓ Тоді ставте 👍❤️ Дякую всім за підтримку та розуміння 😘

Оцініть статтю
Моя господиня