Справжня окраса столу: Пляцок від української господині – він дуже КРАСИВИЙ і “багатий”!

Дорогі господині 💕 щоб бачити у стрічці рецептики, ВАЖЛИВО проявляти активність, ставити вподобайки 👍❤️, коментувати 👇та ділитись з друзями 🫶🙌 Дякую всім за розуміння та підтримку 💋💋💋
Справжня окраса столу: Пляцок від української господині – він дуже КРАСИВИЙ і “багатий”!
#пляцок
Форма розміром 24х30 см

Складники:

  • 2 скл борошна
  • 2 ч. л розпушувача
  • 120 г масла
  • 3 ст. л цукру, +ванілін
  • 5 жовтків
  • 2-3 ст. л сметани
Борошно+розпушувач перетерти з маслом, додати цукор, жовтки та сметану. Якщо буде тверде, то ще можна додати чуть сметани, якщо зам’яке, то трошки борошна, має бути пісочне тісто. Розділити на 2 частини, розтачати тоненько. Викласти в форму, зверху збиті білки:
  • 5 білків+5 ст. л цукру збити на піну+ 1 п вишневого пудингу+1 ч. л розпушувача.
Поверх білків викласти дольки яблук обкачаних в мак. Пекти кожен корж при 180” приблизно 30 хв. Крем: 1 скл молока + 1 ванільний пудинг, розмішати, поставити на вогоньі довести до загустіння. Охолодити. 400 г масла збити з 3 ст.л невареної згущонки+заварений пудинг. В середину на крем виклала печиво “Орео”, вмокаючи в молоко. Залишити в холодильнику на декілька годин для застигання. Смачного! Автор прекрасного рецепту – Тетяна Москаль
Оцініть статтю
Моя господиня