Дорогі господині 💕 щоб бачити у стрічці рецептики, ВАЖЛИВО проявляти активність, ставити вподобайки 👍❤️, коментувати 👇та ділитись з друзями 🫶🙌 Дякую всім за розуміння та підтримку 💋💋💋
#пляцок
Форма розміром 24х30 см
Складники:
2 скл борошна
2 ч. л розпушувача
120 г масла
3 ст. л цукру, +ванілін
5 жовтків
2-3 ст. л сметани
Борошно+розпушувач перетерти з маслом, додати цукор, жовтки та сметану. Якщо буде тверде, то ще можна додати чуть сметани, якщо зам’яке, то трошки борошна, має бути пісочне тісто.
Розділити на 2 частини, розтачати тоненько.
Викласти в форму, зверху збиті білки:
5 білків+5 ст. л цукру збити на піну+ 1 п вишневого пудингу+1 ч. л розпушувача.
Поверх білків викласти дольки яблук обкачаних в мак.
Пекти кожен корж при 180” приблизно 30 хв.
Крем: 1 скл молока + 1 ванільний пудинг, розмішати, поставити на вогоньі довести до загустіння. Охолодити.
400 г масла збити з 3 ст.л невареної згущонки+заварений пудинг.
В середину на крем виклала печиво “Орео”, вмокаючи в молоко. Залишити в холодильнику на декілька годин для застигання.
Смачного!
Автор прекрасного рецепту – Тетяна Москаль
Оцініть статтю
Тисни «Подобається» і отримуй найкращі пости у Facebook ↓