Господиня рекомендує 👍 
Сьогодні хочу поділитися з вами рецептом дуже смачних тоненьких млинців. Готуються зовсім не складно, а результат дуже порадує. Млинці виходять дуже смачні та апетитні!
Інгредієнти:
- Молоко – 500 мл
- Цукор – 4 ст.л
- Яйця – 4 шт.
- Борошно – 300 г
- Олія соняшникова – 3 ст.л.
- Сіль – дрібка
- Кип’яток – 0,5 л
Приготування:
- Насамперед ми приготуємо тісто.
- У підготовлену миску розбиваємо яйця, додаємо цукор, сіль, олію і все добре перемішуємо вінчиком.

- Далі додаємо молоко і знову добре перемішуємо.

- Борошно просіюємо і поступово додаємо до молока.

- Віночком добре перемішуємо, щоб не було грудочок.

- І вже наприкінці додаємо крутий кип’яток і знову все перемішуємо вінчиком.

- Тісто готове можна починати смажити. Сковороду можна змастити олією тільки перед першим млинцям, далі це вже не знадобиться. Млинці чудово відходять від сковороди і виходять дуже красивими.
- Сковороду добре розігріваємо і вливаємо порцію тіста.

- Обсмажуємо млинці з обох боків та перекладаємо на тарілку.
Ось такі гарні смачні млинці у нас вийшли. Вони дуже ароматні, тоненькі і з’їдаються просто миттєво.
Дорогі господині 💕 щоб бачити у стрічці рецептики, ВАЖЛИВО проявляти активність, ставити вподобайки 👍❤️, коментувати 👇та ділитись з друзями 🫶🙌 Дякую всім за розуміння та підтримку 💋💋💋
Обов’язково приготуйте млинці за цим рецептом, думаю вам дуже сподобається. Подавати до столу можна зі сметаною або згущеним молоком, це вже на ваш розсуд. У мене донечка дуже любить зі згущеним молоком.
Бажаю всім приємного апетиту та гарного настрою!
Як Вам такий рецептик ⁉️ Подобається ❓ Тоді ставте 👍❤️ Дякую всім за підтримку та розуміння 😘






