🍽️ Беру 300 грам сиру і готую гору “колобочків”. Найпростіша, але водночас найсмачніша випічка дитинства

🍽️ Беру 300 грам сиру і готую гору “колобочків”. Найпростіша, але водночас найсмачніша випічка дитинства

Це найпростіша випічка👌 У дитинстві ми з бабусею їх готували разом і вона називала їх колобочками☀ Підтримайте рецепт Що може бути краще до чаю 😍 🍽️ Беру 300 грам сиру і готую гору “колобочків”. Найпростіша, але водночас найсмачніша випічка дитинства

Сирні ПОНЧИКИ 🌞

Рецепт:

  • 👉 сир 300 гр
  • 👉 яйця 4 шт
  • 👉 молоко 50 мл
  • 👉 борошно 2 ст
  • 👉 ванілін
  • 👉 цукор 1/2 ст. л.
  • 👉 сіль щіпка
  • 👉 розпушувач пачка або 1/2 ч/л соди погасити оцтом

Приготування: Збиваємо блендером сир, молоко, яйце і цукор, щоб не було крупинок, тоді у пончиків буде повітряна структура. Додаємо розпушувач.

Дорогі господині 💕 щоб бачити у стрічці рецептики, ВАЖЛИВО проявляти активність, ставити вподобайки 👍❤️, коментувати 👇та ділитись з друзями 🫶🙌 Дякую всім за розуміння та підтримку 💋💋💋
Борошно додаємо поступово, тісто виходить не густе, липне до рук. Тісто липне до рук, так і має бути.

Якщо покладете багато борошна, воно стане важким і не буде пористим усередині.

За допомогою олії робимо невеликі колобочки

і обсмажуємо їх в олії на маленькому вогні з усіх боків.

Посипаємо цукровою пудрою та насолоджуємося смаком!

Оцініть статтю
Моя господиня