Хочу з вами поділиться рецептом, дуже смачних перцевих набивок – так ми називаємо цю страву. Ці набивки займають короне місце в підвалі. Вони виходять неймовірно смачними та соковитими!
ІНГРЕДІЄНТИ:
✔️Перець болгарський (не великий) – 5 кг.
✔️Капуста – 2,5 кг.
✔️Цибуля – 3 кг.
✔️Морква – 3 кг.
✔️Помідори – 7 кг.
✔️Олія – 700 гр.
✔️Сіль, перець, цукор до смаку.
РЕЦЕПТ ПРИГОТУВАННЯ:
Перець болгарський очищаємо від плодоніжки та насіння і ошпарюємо у киплячій воді 3-4 хвилини.
Для соку:
Помідори – 7 кг.
Сіль – 7 ст. лож.
Цукор – 7 ст. лож.
Помідори пропускаємо через м’ясорубку і доводимо до кипіння, додавши сіль і цукор до смаку.
У велику каструлю чи сковороду додаємо олію і обсмажуємо трохи цибулю.
Після цибулю за допомогою шумівки перекладаємо в друшляк, щоб зайва олія стекла. Потім у тій же олії обсмажуємо моркву і знову перекладаємо в друшляк, щоб олія стекла.
Дорогі господині 💕 щоб бачити у стрічці рецептики, ВАЖЛИВО проявляти активність, ставити вподобайки 👍❤️, коментувати 👇та ділитись з друзями 🫶🙌 Дякую всім за розуміння та підтримку 💋💋💋
Так само в тій же олії обсмажуємо (тушкуємо) капусту.
Всю засмажку з’єднуємо у великій ємності та додаємо сіль за смаком за бажанням можна додати чорний перець. І ретельно перемішуємо.
І цією начинкою начиняємо перчики.
У стерильні 1,5 літрові банки укладаємо перцеві набивки і додаємо томатний сік, як показано на фото шарами – перчики- сік-перчики…
Після стерилізуємо 30 хвилин і закручуємо кришками, вкриваємо наші банки теплою ковдрою.
Приємного приготування мої любі і смачних Вам перчиків взимку! Нам смачно дуже – нехай буде і ВАМ!
Оцініть статтю
Тисни «Подобається» і отримуй найкращі пости у Facebook ↓